Úvod » Katedra » Aktuality » STÁTNÍ ZÁVĚREČNÉ ZKOUŠKY, ZAMĚŘENÍ VÝROBNÍ SYSTÉMY A AUTOMATIZOVANÉ SYSTÉMY ŘÍZENÍ

Státní závěrečné zkoušky v oboru Výrobní systémy a procesy, zaměření Výrobní systémy a Automatizované sytémy řízení se konají 25.6. a 26.6. 2020 v budově F2, ve 3 patře, v učebně F33.

Studenti pošlou svoji prezentaci tajemníkům Ing. M. Garan a Ing. F. Manligovi na email den před obhajobou.

( maryna.garan@tul.cz, frantisek.manlig1@tul.cz). Svoji prezentaci přinesou také v den zkoušek na flash.

Student, první v pořadí, se dostaví 15 min. před začátkem vlastní obhajoby, ostatní 60 min. před začátkem vlastní obhajoby.

Časový harmonogram  najdete zde: 25.6. 2020, 26.6. 2020.

Zkoušky v termínu 25.6. 2020 budou probíhat on-line formou a jejich organizace bude zaslána studentům samostatně. Komise SZZ bude zasedat v budově F2, ve 3 patře, v učebně F33.

Zpět na stránku aktualit

Jana Aschenbrennerova